Ratsalaagrit 2024 - ei toimu

ratsalaager 2021

ratsalaager-vaana-tallid-1

laagri vahetused


​12-14. juuli 2021
2-4. august 2021

ratsalaager-vaana-tallid-1

tegevused

  • Fotosessioon hobustega
  • Ratsatreeningud
  • Teooriatunnid
  • Seltskonna- ja maastikumängud
  • Grilliõhtu
  • Tegevused hobustega
ratsalaager-vaana-tallid-1

ootame lapsi

Ratsalaagrisse on oodatud lapsed vanuses 8-16 eluaastat

Vääna Tallide kolmepäevane laager on päevalaager, mis on ilma ööbimiseta. Lapsed saabuvad hommikul 10.00, õhtul 18.30-19.00 lõpetavad päeva ning suunduvad tagasi kodudesse. 

Laagris on kolm aktiivset päeva hobuste seltsis. Iga päev on laagrilistel üks ratsatreening, mida toetavad teooriatunnid. Ratsalaager lõpeb treeningvõistlusega, kuhu on oodatud kaasa elama lapsevanemad, ning pidulikult koogi söömisega. Laagri lõppedes on igale osalejale mälestuseks kingitus. Toitlustamine on kaks korda päevas. 

Laagris on korraga 8-12 last, treeninguteks on laagrilised jagatud kahte gruppi. Laager sobib lastele ja noortele vanuses 8-16 aastat, kes ratsutavad trennis lahtiselt ja on teinud galoppi. Laagris võib osaleda ka oma hobusega, lisakulusid ei kaasne, kui hobune saabub esimese laagripäeva hommikul ja lahkub laagri lõppedes.

Noortega tegelevad Susanne Vardja (EKR3) ja Catlyn Lepman (laagrikasvataja ja -juhataja kutse).

​Laagri maksumus on 180 eurot.

Registreerimiseks palume lapsevanematel kirjutada meilile catlyn@nautilo.ee ning saata digiallkirjastatud registreerimisleht (fail all). Registreerimislehe võib ka paberkandjal talli tuua. Laagrikoha broneerimiseks on vaja tasuda 25% laagri maksumusest, mida laagrikoha ülesütlemisel ei tagastata. Laagri eest tasumiseks väljastatakse arve. Laagrisse ei võeta lapsi, kelle laagritasu on enne laagrit maksmata.

Shopping Cart